Oferta parku /

Oceanarium prehistoryczne w technologi 3D

Zapierająca dech w piersi podróż w czasie. Cofnij się o 150 mln. lat !!!

Wciąż poszukujemy początków życia na Ziemi, jedni twierdzą, że wyszło ono z wody. Właśnie tu możesz poznać podwodne olbrzymy z kredy, jury czy dewonu. Połączenie paleontologii i najnowocześniejszych technik animacyjnych dostarczają nie lada wrażeń!

Zastosowana technologia to pierwsze na świecie Virtualne Oceanarium Prehistoryczne zrealizowane z niesamowitym rozmachem w oparciu o najnowocześniejszą technologię 3D. Już dziś możesz stanąć oko w oko z prehistorycznymi mieszkańcami mórz i oceanów.Miejsce, w którym głębia oceanu przenika się z głębią trójwymiarowego przekazu.

  • Czy chciałbyś zobaczyć z bliska jak wygląda podwodne życie?
  • Czy nie zastanawiałeś się nad tym jak to życie wyglądało tysiące lat temu?


Już teraz nie musisz jechać na odległe rafy koralowe, by odkrywać piękno morskich głębin - ta atrakcja dostępna jest w naszym Parku!

Oceanarium prehistoryczne to miejsce, które Cię zachwyci. Sprawi, że przeniesiesz się w świat podwodnego życia ogromnych gadów. To sceny, w których zapoznasz się „oko w oko” z gatunkami, które żyły na Ziemi tysiące lat temu, a do tej pory mogłeś je znaleźć jedynie w książkach.Tego jeszcze nie było!

Potężny, mierzący blisko 20 metrów długości Megalodon, rybopodobny Mozazaur, charakterystycznie uzębiony Liopleurodon, czy też obdarzony długą szyją płetwojaszczur Plezjozaur to tylko niektóre z okazów, które możesz zobaczyć w oceanarium. Co więcej, możesz je podziwiać w ich naturalnej wielkości!

Nie zwlekaj!
Zwiedź razem z nami podwodny świat.