Oferta parku /

Wrak na Wspak

Prawdziwa gratka dla pasjonatów bitew i potyczek morskich. Zapraszamy do zobaczenia doskonale odwzorowanej repliki szwedzkiego galeonu Solen, biorącego udział w bitwie pod Oliwą. Podobnie jak w rzeczywistości statek spoczywa odwrócony jest do góry dnem, co jeszcze uatrakcyjnia zwiedzanie. Wizyta na wraku stanowi doskonałą lekcję historii, pokazującą namiastkę codziennego życia marynarzy na okręcie. Jest również doskonałym sprawdzianem wytrzymałości, gdyż wizyta na tym niezwykłym okręcie, u każdego zwiedzającego wywołuje odmienne reakcje. Sprawdź sam jak ty zareagujesz na ten swoisty odwrócony powrót do przeszłości.

Sprawdź swoją wytrzymałość. Przeżyj prawdziwą morską przygodę na wraku szwedzkiego Galeonu, który od wielu lat leży na dnie morza. Sprawdź jak zareagujesz, po nagłym odwróceniu perspektywy, kiedy wszystko wokół ciebie stanie na głowie. Wejdź w głąb tego niezwykłego okrętu i sprawdź, czy dasz radę dotrwać do końca tej niezwykłej morskiej wyprawy.

Bawiąc uczymy. Takie motto zawiera nasza morska przygoda. Wybierz się z nami w głąb historycznego okrętu i zobacz, ja w dawnych czasach wyglądało życie marynarzy. Przeżyj tę swoistą lekcję historii, która z pewnością na długi czas zapadnie ci w pamięć.