Oferta parku /

Woliery z ptakami

Zapraszamy państwa do odwiedzenia niesamowitego świata naszych skrzydlatych przyjaciół. Na powierzchni stu dwudziestu metrów kwadratowych, w specjalnie przystosowanym miejscu, zobaczą państwo dwadzieścia cztery gatunki ptaków występujących na terenach Polski. Tylko tutaj mogą państwo z bliska obserwować ptaki zazwyczaj spotykane nad jeziorami, stawami, czy na polskim wybrzeżu. W podróży do ptasiego świata towarzyszyć państwu będą: żurawie, łyski, cyranki, karolinki, bernikle, kokoszki, mandarynki i wiele innych ciekawych gatunków. Oprócz obserwacji samych ptaków, będą państwo mieli możliwość zapoznania się z szczegółowymi i pożytecznymi informacjami na temat poszczególnych gatunków ptaków.

Tylko nieliczni mają możliwość swobodnego obserwowania zwierząt w naturze. Ptaki należą do zwierząt, które sprawiają najwięcej trudności przy obserwacji. Nam udało się jednak rozwiązać ten problem. W jednym miejscu zobaczą państwo najpopularniejsze występujące na naszym wybrzeżu ptaki, które będą państwo mogli swobodnie i bez żadnego skrępowania obserwować.

Obserwacja ptaków w ich naturalnym środowisku jest niezwykłym przeżyciem. Obserwując uczymy się, jednak wymaga to poświęcenia większej ilości czasu. Wszystkie znajdujące się w naszym parku ptaki, zostały dokładnie opisane, w związku z czym będą państwo mogli dowiedzieć się ciekawych, dotąd nieznanych państwu informacji o naszych skrzydlatych przyjaciołach.