Park otwarty od 1 kwietnia 2024
Pokaz uchatek w Hali Widowiskowej
Logo Fokarium SeaPark
Niezapomnianych emocji dostarczy Państwu około 25 minutowe pirackie przedstawienie teatralne, w którym główne role grają cudowne Uchatki Kalifornijskie. Wzruszenie, uśmiech i dobra zabawa gwarantowane. Tego pokazu nie zapomnisz nigdy.
Numer atrakcji: 30
Pokaz uchatek kalifornijskich
MAŁPI GAJ
Zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa. Małpi Gaj, zjeżdżalnie, basen z piłeczkami i mnóstwo miejsca do biegania i skakania. Zapraszamy do nowej atrakcji dla najmłodszych! Wasze pociechy będą zachwycone. Małpi Gaj w Sea Parku to gwarancja uśmiechu i zadowoloenia wszystkich dzieci i ich rodziców!
TRAMPOLINY
Chcesz sprawdzić swoją sprawność wstąp do sali trampolin. Znajdziesz tu także ściankę wspinaczkową, basen z gąbkami oraz kosze do ćwiczenia rzutów. My skaczemy z radości. Poskacz razem z nami! Wejście na trampoliny tylko w skarpetach antypoślizgowych (do kupienia na miejscu)
Gastronomia
Zapraszamy do restauracji firmowej w Sea Parku. W oczekiwaniu na pokaz uchatek kalifornijskich stworzyliśmy miejsce, gdzie można zjeść pyszną rybkę, posmakować pizzy czy napić się aromatycznej kawy.
Zobacz również
Wszystkie atrakcje